FAQ

Pre koho sme?

Poskytujeme outsourcing služieb firmám. Medzi nich patria úspešní ľudia s maximálnym vyťažením, či už pracovným, rodinným, alebo spoločenským. Naši zákazníci chcú efektívne využiť svoj čas, preto využívajú naše služby. V dôsledku toho majú viac času pre svoje účely.

Ako funguje náš spôsob upratovania?

Upratujeme na kľúč (bez účasti klienta) alebo aj za prítomnosti klienta. Pracujeme od pätnástej hodiny popoludní do ôsmej hodiny ráno, sedem dní v týždni. Pri náročných prácach poskytujeme dve a viac osôb. Upratujeme podľa požiadaviek klienta, väčšinou však využívame dva spôsoby: podľa typu práce a podľa priestorov .

Kto u Vás upratuje?

Pracujú pre nás skúsené odborníčky s niekoľkoročnou praxou, ale aj flexibilní študenti ochotní pracovať s maximálnym zaťažením. Každý z pracovníkov je preverovaný osobitne a musí spĺňať firemné kritéria. Dbáme na kvalitu výberu, rešpektujeme diskrétnosť a dôveru klienta.

Nových pracovníkov si vyberáme na základe referencií z minulosti, prípadne súčasnosti.

V prípade požiadavky klienta, poskytneme všetky dostupné informácie o Vašom potenciálnom pracovníkovi.Je však na voľbe klienta, koho si naozaj vyberie.

V prípade, že Vám jednoducho osoba „nesadne“, nebude problém ju odmietnuť. Každý pracovník je si vedomý Vášho výberu a odmietnutie pochopí.